Nieuwe 30 km en smakelijke finish bij Vitamin Well Pajot Trail & Taste. Vier afstanden door het Pajottenland van uit Roosdaal op zondag 29 november, met ook een wandeloptie van 10,3 km
Een sportieve uitdaging tussen de herfstlandschappen van het Pajottenland, gevolgd door een gezellige finish met een Bell Burger of pasta: dat is het recept van Vitamin Well Pajot Trail & Taste. Op zondag 29 november 2026 verwelkomt Keep on Running lopers en wandelaars bij Belleheide Sports & More in Roosdaal. Nieuw dit jaar is de afstand van 30 km. Inschrijven kan via de website van
Keep on Running.
Gravelwegen, holle wegen, kronkelende bospaadjes en open vergezichten vormen het decor. Lopers kiezen uit 10,3 km, 17,5 km, 23 km of de nieuwe 30 km. Wie de streek liever wandelend ontdekt, kan deelnemen aan de 10,3 km. De langere afstanden brengen deelnemers onder meer langs de Zepposmolen en door het Neigembos. Met tot ongeveer 75% onverharde paden en circa 450 hoogtemeters op de langste afstand biedt het evenement zowel enthousiaste recreanten als ervaren trailrunners een sportieve uitdaging.
“Het Pajottenland heeft alles wat een sterke trail nodig heeft: verrassende paden, mooie vergezichten en genoeg hoogtemeters. Met de nieuwe 30 km geven we deelnemers nog meer gelegenheid om de streek te beleven”, vertelt Fleur Van Nieuwenhuysen, eventmanager bij Keep on Running.
Van herfstpaden naar een gezellige tafel
De beleving stopt niet aan de finish. Bij Belleheide Sports & More kunnen deelnemers na hun inspanning opwarmen, napraten en genieten van een Bell Burger of pasta. Zo krijgt naast het sportieve ook het ‘Taste’-gedeelte van het evenement een centrale plaats.
“Na de kilometers kunnen deelnemers bij ons binnen aanschuiven en samen nagenieten. Die combinatie van sport en gezelligheid maakt deze traildag bijzonder”, aldus Bryan Herrezeel, eventmanager bij Belleheide Sports & More.
Praktisch
Datum: zondag 29 november 2026
Onthaal: vanaf 09.00 uur
Starturen: 30 km om 10.00 uur | 23 km om 10.30 uur | 17,5 km om 10.45 uur | 10,3
km Run & Walk om 11.00 uur
Finish: sluiting om 16.00 uur
Foodies: burgers en pasta van 12.00 tot 16.00 uur
Inschrijven: individueel tot 28 november 2026; groepsinschrijvingen tot 16 november
2026
Locatie: Belleheide Sports & More, Omer de Vidtslaan 52, 1760 Roosdaal
Website: https://www.keeponrunning.be/events/pajot-trail-en-taste/
marc colpaert